• Objednávanie internetom

• Vážení stravníci, v rámci skvalitňovania služieb jedálne Vám ponúkame novú službu Objednávanie stravy Internetom Aplikácia Strava.cz Vám umožní prihlasovať či odhlasovať stravu prakticky odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Prihlasovanie prebieha pod užívateľským menom a je chránené heslom. V aplikácii nájdete vždy aktuálne informácie o vydanej strave, stavu vášho konta. Môžete tiež sledovať históriu vašich objednávok a platieb za stravu.

Na jedálničku vždy nájdete informáciu o alergénoch obsiahnutých v konkrétnych pokrmoch.

Pre pridelenie užívateľského mena a hesla sa, prosím, zaregistrujte v kancelárii školskej jedálne.

Odkaz pre stiahnutie mobilné aplikácie strava.cz pre telefóny a tablety s operačným systémom Android aj iOS nájdete na www.strava.sk

Prihlasovanie a odhlasovanie stravy

Jedálny lístok

• Základná škola na Fábryho ulici 44 v Košiciach